Drodzy Parafianie.
W związku z licznymi prośbami o transmisję Mszy św. z naszego kościoła parafialnego, podjęliśmy już działania w tym kierunku. Robimy wszystko żeby uruchomić tę transmisję już w najbliższy czwartek na Mszę św. ku czci świętego Wojciecha, patrona naszej parafii. Na ten moment pozyskaliśmy, dzięki życzliwości naszych parafian, większą część niezbędnego sprzętu technicznego, a także połowę kwoty na kamerę, która będzie odpowiadała  wymaganiom technicznym do przeprowadzenia transmisji i monitoringu, kiedy Kościół jest zamknięty. Zwracamy się z prośbą o pomoc w finalizacji podjętej inicjatywy, która wymaga jeszcze wkładu 600 zł. Z góry dziękujemy za wpłaty na konto parafii z dopiskiem kamera online.
Konto parafialne: PKO BP 58 1020 5402 0000 0602 0272 2676
Dopisek: kamera online