1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym. Porządek mszy św.:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 18.30, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 12.00 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30.
  1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła kwesta na rzecz Pawła Kubańskiego prowadzona przez Parafialny Zespół Caritas.
  2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca zbiórka na dzieła miłosierdzia w parafii prowadzone w naszym imieniu przez Parafialny Zespół Caritas. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 652,85 zł a w kopertach parafianie złożyli kwotę 1060 zł. Serdecznie dziękujemy za to wsparcie naszych podopiecznych.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej– Czerwieńsk – w każdy piętek o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie po Mszy św. w tygodniu.
  4. W czwartek 14 marca po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 17.00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  6. W sobotę po mszy św. wieczornej druga katecheza przedchrzcielna.
  7. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15
    a w Nietkowie po Mszy św. w niedziele o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1957,94 zł, w Nietkowie kwotę 1565,70 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
  9. Od pierwszej niedzieli kwietnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nowy cykl katechez: „I co nam po tym słowie?” Katechezy poprowadzi znany nam akolita i szafarz Adam Runiewicz.
  10. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 14-16 kwietnia (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Maciej Kubala posługujący w Diecezjalnym Sądzie Kościelnym.
  11. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl rozpoczęło zapisy na wakacyjne obozy biblijne. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie i na ubiblijnieni.pl. Polecamy!
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy kontynuujemy do końca czerwca.
  13. Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwieńsku informuje, że rozpoczyna się rekrutacja uczestników zajęć w Dziennym Domu Senior+ w Czerwieńsku. Dzienny Dom Senior+ będzie mieścił się
    w Czerwieńsku przy ul. Ogrodowej 3. Pozostałe informacje są dostępne w gablocie.
  14. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.