Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21.02.2021 r.

1. Minionej niedzieli na zbiórkę na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Parafialny Zespół Caritas zebrano w Czerwieńsku – 445 zł, w Nietkowie – 181,50 zł. Bóg zapłać. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie Gorzkich Żali:

– w Czerwieńsku dzisiaj o godz. 18.15 – na to nabożeństwo zapraszamy także młodzież – kandydatów do bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej z Czerwieńska

– w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00.

3. W czwartek po wieczornej Mszy św. o 18.00 w kościele w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:

– w Czerwieńsku w piątek o godz. 16.00 – dla dzieci i o godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych (drogę krzyżową o godz. 17.30 poprowadzi młodzież ze starszej grupy kandydatów do bierzmowania)

– w Nietkowie w piątek o godz. 17.00.

5. W sobotę 27 lutego po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku (czyli ok. godz. 18.45) odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. 8 szkoły podstawowej z czerwieńska i Nietkowa w formie adoracji Najśw. Sakramentu prowadzonej przez młodzież z Ruchu Światło-Życie.

6. Za tydzień w II niedzielę Wielkiego Postu po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność misyjną Kościoła – Ad Gentes.

7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Zdrapka Wielkopostna – dla tych, którzy potrzebują bodźca do postanowień wielkopostnych.

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone do kopert, w ten sposób do tej pory zebrano:

W Czerwieńsku:

– na ogrzewanie kościoła – 2650 zł

– na sprzątanie kościoła – 1550 zł

– na Seminarium Duchowne – 1025 zł

– na Caritas – 850 zł

W Nietkowie:

– na ogrzewanie Kościoła – 1370 zł

– na Seminarium Duchowne – 790 zł

– na Caritas – 250 zł

– na Liturgię – ponad 2200 zł

Dziękujemy także za wpłaty dokonywane bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

Ks. Dariusz Orłowski