1. Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św.. Po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat katechezy: “Pokój ludziom, w których mam upodobanie”.

  2. Jutro w poniedziałek 6 stycznia – uroczystość Epifanii czyli Objawienia Pańskiego, w tradycji nazywana świętem Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego. Wszystkie Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła. Ofiara z tacy przeznaczona jest na misje.

  3. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30, w soboty o godz. 10.00. W Objawienie Pańskie nie kolędujemy. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 7.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Szczegółowy plan /bez błędów/ zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i w gablocie przy kościele. Kolęda uzupełniająca w poniedziałek 20 stycznia.

  4. W styczniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Mszach św.

  5. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.

  6. W sobotę 11 stycznia o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie wigilijne wszystkich grup parafialnych. Serdecznie zapraszamy w imieniu Róż Żywego Różańca.

  7. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek kwotę 547,27 a w kopertach 590 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

  8. Obóz biblijny “Odkrywcy Przygód” odbędzie się w terminie 20-29 lipca 2020 r. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony internetowej www.ubiblijnieni.pl, aby zapoznać się z programem i opisem jak można zgłosić swoje dziecko. Do 15 stycznia obowiązuje promocyjna cena. Polecamy i prosimy by przekazać informację innym.

  9. W czwartek 16 stycznia od godz. 14.30 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie odbędą się odpłatne badania USG doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Cena jednego badania wynosi 55 zł.

  10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.