1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym. Zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.
 2. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i sobotę od godz. 8.00 do 9.00.
 3. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: Czerwieńsk godz. 18.30; Nietków godz. 17.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej: Czerwieńsk, czwartek godz. 18.30.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 5. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań o godz. 18.00, Msza św. i spotkanie grupy Przyjaciół Paradyża na plebanii.
 6. W Nietkowie w pierwszy piątek miesiąca o godz. 16.30 okazja do spowiedzi św., podczas Mszy św. poświęcenie obrazu Serca Jezusowego, a po Mszy św. Droga Krzyżowa.
 7. W najbliższy piątek Mszą św. wieczorną w Czerwieńsku rozpoczniemy rekolekcje biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa z Maryją (cz. II)”, które poprowadzi ks. Łukasz. Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do udziału w tym wydarzeniu.
 8. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
 9. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Czerwieńsk w sobotę po Mszy św. wieczornej. Nietków po Mszy św. o godz. 9.00. W Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
 10. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych. Zapraszamy.
 11. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w każdy piętek o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie w piątek po Mszy św.
 12. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15 a w Nietkowie po Mszy św. w niedzielę o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
 13. W marcu zapraszamy na katechezy przedchrzcielne. Zgodnie z nowym rozporządzeniem ks. biskupa katechezy odbywamy raz w życiu. Katechezy w trzy kolejne soboty marca (10 X, 17 X, 24 X) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 14. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 25-27 marca (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Zbigniew Sobolewski Dyrektor Dzieła Pomocy dla misji  AD GENTES z Warszawy.
 15. Zapraszamy na 8-dniową samolotowo-autokarową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Termin 1-8.09.2018r. Koszt 570 USD + 1950 PLN. Pełne wyżywienie. Zapisy do końca marca i wpłata 700 zł zaliczki. Szczegóły u ks. Grzegorza.
 16. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 18 lutego w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 790 zł. W sumie na ten cel parafianie złożyli w kościele 30.350 zł.( mamy już zebrane 25 % całego zobowiązania !!!) Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
 17. Do końca kwietnia trwa okres rozliczeń podatkowych z Urzędem Skarbowym. Serdecznie zachęcamy naszych parafian do oddania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Wystarczy tylko numer KRS 0000226818. Szczegóły na plakatach, kalendarzykach oraz na stronie caritaszg.pl. Ważny jest każdy grosz, dzięki któremu Caritas będzie mogła w ciągu całego roku pomagać najbardziej potrzebującym osobom z terenu naszej parafii i naszej diecezji.
 18. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.