1. Dziś II Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Przy wyjściu z kościoła zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 459,25 zł, a w kopertach 910 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Zapraszamy do udziału w dzisiejszym koncercie chóru Polirytmi, który działa w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze. W programie chór zaprezentuje najbardziej znane i popularne kolędy polskie, jak również mniej znane pastorałki, a także kolędy ukraińskie,  kolędę hiszpańską i angielską. Koncert po Mszy św. o godz. 12.00.

3. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30, w soboty o godz. 10.00, w niedziele i uroczystości nie kolędujemy. Plan „Kolędy” znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

4. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 8.00 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, stąd prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności.

5. W okresie „Kolędy” kancelaria parafialna czynna jest w soboty od godz. 08.00 do 9.00.

6. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.

7. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – godz. 13:00; grupa starsza – po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

8. W przyszła niedzielę IV Niedziela Synodalna. Trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1926,50 w Nietkowie kwotę 1668,05 Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

9. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 07 stycznia w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 1.160 zł. W sumie na ten cel zebraliśmy w kościele 21.490 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.

10. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w niedzielę 28 stycznia podczas Mszy św. o godz. 10.30. Prosimy kupić w najbliższych dnia świecę do komunii.

11. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 9-14 lat na spotkanie w sprawie wakacyjnego obozu biblijnego “Odkrywcy 2018”. W czasie spotkania informacyjnego dla rodziców (przy kawie i herbacie), dzieci wezmą udział w warsztatach dotyczących odkrywania swoich talentów. Spotkanie odbędzie się w MGOK w niedzielę 21 stycznia o godz. 11.30 (po Mszy św. dla dzieci).

12. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl zaprasza wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia, a także wszystkich parafian na “Ubiblijnione Kolędowanie”, które poprowadzi zespół muzyczny “Za Tobą” z Głogowa (będzie koncert i wspólne śpiewanie kolęd). Rozpoczęcie w niedzielę 21 stycznia o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Czerwieńsku. Po nim zapraszamy na herbatę i ciasto do MGOK przy kościele.

13. Pary małżeńskie niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielących ich problemów, zapraszamy na rekolekcje „SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE – DIALOG WE DWOJE”. Rekolekcje odbędą się w dniach 2-4 lutego b.r. w domu rekolekcyjnym w Rokitnie. Program nastawiony jest na odnowienie więzi małżeńskiej poprzez dialog prowadzony we dwoje. Informacje i zapisy pod nr tel. 601965737.