1. Dziś przypada II Niedziela zwykła w roku liturgicznym. Trwamy w tygodniu Modlitw
    o Jedność Chrześcijan.
  2. Dziś trzecia niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1909,62 zł, w Nietkowie kwotę 1600 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
  3. Wolontariusze Szkolnego  Klub Wolontariatu “Młodzi dla Kamerunu” w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze już kolejny raz zwracają się z uprzejmą prośbą o wsparcie dzieła rozwoju edukacji dzieci w wioskach Kameruńskich poprzez zakup kalendarzy ze zdjęciami z wielu różnych akcji prowadzonych dla nich. Kalendarze można zakupić po każdej mszy świętej przy wyjściu z kościoła. Serdeczne Bóg zapłać! Opiekun wolontariuszy – Istiena Boguszewicz-Gnatowicz
  4. W poniedziałek 21 stycznia Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  5. We wtorek 22 stycznia XXXII rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty.
  6. W piątek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach Naszej Parafii. Od najbliższego tygodnia wracamy do standardowego porządku odprawiania Mszy świętych.
  7. Do końca stycznia nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
  8. Nie ma spotkań oazy w czasie ferii zimowych.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby zdecydowane prosimy zgłaszać się do zakrystii, do ks. Grzegorza po dalsze instrukcje.
  10. W dniu 23 stycznia o godz. 14.00 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Cena jednego badania to 55 zł.
  11. Katechizacja przedmałżeńska w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze rozpoczyna się w niedzielę 27 stycznia o godz. 18.00 w kościele. W pozostałe dni o godz. 19.00.
  12. Odwiedziny chorych w sobotę, 26 stycznia, od godz. 9,00.
  13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.