1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Kancelaria parafialna czynna jest w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i sobotę od godz. 8.00 do 9.00.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w każdy piętek o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie w środę po Mszy św.
  4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15 a w Nietkowie po Mszy św. w niedzielę o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. Spotkanie katechetów w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  6. Spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej w środę o godz. 19.00 na plebanii.
  7. W czwartek Dzień Kobiet. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.
  8. W najbliższą sobotę rozpoczniemy katechezy przedchrzcielne. Zgodnie z nowym rozporządzeniem ks. biskupa katechezy odbywamy raz w życiu. Katechezy w trzy kolejne soboty marca (10 X, 17 X, 24 X) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
  9. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 507,35 zł, a w kopertach 1.120 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 25-27 marca (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Zbigniew Sobolewski Dyrektor Dzieła Pomocy dla misji  AD GENTES z Warszawy. Pamiętajmy o modlitwie w intencji rekolekcjonisty i o owoce tych rekolekcji.
  11. Zapraszamy na 8-dniową samolotowo-autokarową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Termin 1-8.09.2018r. Koszt 570 USD + 1950 PLN. Pełne wyżywienie. Zapisy do końca marca i wpłata 700 zł zaliczki. Szczegóły u ks. Grzegorza.
  12. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 25 lutego w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 650 zł. W sumie na ten cel parafianie złożyli w kościele 31 000 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
  13. Młodzież ze Szkoły Podstawowej w Nietkowie oraz Gimnazjum w Czerwieńsku przygotowuje kiermasz wielkanocny starając się swoją pracą samodzielnie zarobić na atrakcyjną wycieczkę. Można ich wspomóc kupując palmę w niedzielę 18 marca.
  14. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.