1. Dzisiaj  III Niedziela Zwykła. Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Porządek Mszy św. niedzielnych (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30). Do końca stycznia Msza św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.30, w sobotę o 18.30. Od lutego wraca stały porządek Mszy św.

  2. W styczniu kancelaria parafialna jest nieczynna. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po Mszach św. Od lutego będzie czynna normalnie we wtorek i piątek od 19.00 do 20.00.

  3. Do końca stycznia nie ma w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.

  4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną z racji I soboty miesiąca 31 stycznia, w piątek od godz. 9.00.

  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku zmiana Tajemnic dla Róż Żywego Różańca. W Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

  6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec.

  7. We wtorek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy naszych parafian na Mszę św. z Sakramentem Namaszczenia Chorych, która będzie odprawiona  w sobotę 15 lutego o godz. 10.00 w kościele parafialnym.

  8. Obóz biblijny “Odkrywcy Przygód” odbędzie się w terminie 20-29 lipca 2020 r. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony internetowej www.ubiblijnieni.pl, aby zapoznać się z programem i opisem jak można zgłosić swoje dziecko.

  9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.