1. IV Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym tzw. „laetare”. Porządek mszy św.:
 • Czerwieńsk: w tygodniu o 18:30, w niedzielę o 7:30 (nabożeństwo do NMP 7:10), 10:30, 12:00 i 19:00
 • Nietków: w środę o 17:00, w niedzielę o 9:00 i 13:30
 1. Od dzisiejszej niedzieli Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece Wielkanocne. Koszt jednej świecy to 15 zł. Dochód ze sprzedaży diecezjalny Caritas przekaże na pomoc kolejnym 5 rodzinom w Syrii, dzięki czemu nasza diecezja będzie już miała przekazaną pomoc dla 31 syryjskich rodzin.
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w każdy piątek o godz. 16:00 dla dzieci, o godz. 18:00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie po Mszy św. w tygodniu.
 3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18:15, a w Nietkowie po Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej w Czerwieńsku w środę o godz. 18.30, a w Nietkowie w niedzielę o godz. 13.30.
 5. Spotkanie kręgu biblijnego w środę po Mszy św. na plebanii.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. wieczorną. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań o godz. 18.00.
 7. W Nietkowie okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30 a następnie Msza św. do Serca Jezusowego.
 8. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w piątek od godz. 9.00.
 9. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 17:00, grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 10. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. wieczornej,
  w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
 11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych i dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania pt.: „I co nam po tym słowie?”.
 12. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 14-16 kwietnia (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Maciej Kubala posługujący w Diecezjalnym Sądzie Kościelnym.
 13. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl prowadzi zapisy na wakacyjne obozy biblijne. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie i na stronie Stowarzyszenia. Polecamy!
 14. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy kontynuujemy do końca czerwca.
 15. Parafia w Płotach zaprasza na drogę krzyżową leśnymi dróżkami widzianą oczyma Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w sobotę 6 kwietnia o godz. 15.00. Rozpoczęcie w kościele.
 16. Wszystkie Panie w wieku 50-69 lat, które otrzymały zaproszenie na badanie mammograficzne lub te, które są chętne a nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy serdecznie zapraszamy. Mammobus z Zielonej Góry będzie czekał na Panie w naszej miejscowości w poniedziałek 1-ego kwietnia na placu za Ratuszem
 17. Do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.