1. Dzisiaj IV niedziela zwykła w roku liturgicznym. Niedziela adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec. Porządek Mszy św.:

  • Czerwieńsk: w tygodniu o 18.30, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 12.00 i 19.00

  • Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30 /I piątek miesiąca o godz. 17.00/.

 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.

 2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 19.00 do 20.00.

 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00. Po Mszy św. dla wszystkich konferencja biblijna na temat Dekalogu, a po niej spotkanie Przyjaciół Paradyża. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. wieczorną, w Nietkowie od godz. 16.30. O 17.00 Msza św. /intencja wolna/.

 4. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek kwotę 655,07 PLN, a w kopertach parafianie złożyli kwotę 980 PLN. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 5. We wtorek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy naszych parafian na Mszę św. z Sakramentem Namaszczenia Chorych, która zostanie odprawiona  w sobotę 15 lutego o godz. 10.00 w kościele parafialnym.

 6. W lutym zapraszamy na katechezy przedchrzcielne. Katechezy w dwie kolejne soboty lutego (15 II, 22 II) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.

 7. Obóz biblijny “Odkrywcy Przygód” odbędzie się w terminie 20-29 lipca 2020 r. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony internetowej www.ubiblijnieni.pl, aby zapoznać się z programem i opisem jak można zgłosić swoje dziecko.

 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.