1. Dziś IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej oraz spotkanie w sprawie obozu zimowego dla młodzieży.
 2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu w intencji powołań o godz. 18.00, a po Mszy św. na spotkanie Przyjaciół Paradyża na plebanii.
 3. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w kościele w Czerwieńsku o godz. 8.00 i 18.30, w Nietkowie o godz. 17.00. Pół godziny wcześniej okazja do spowiedzi św. z racji I piątku miesiąca. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec.
 4. Również w piątek 2 lutego po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
 5. W sobotę w salce przy plebanii zapraszamy na spotkanie grupy młodszej oazy o godz. 13:00. W tym tygodniu nie odbędzie się spotkanie starszej grupy.
 6. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
 7. Również w sobotę po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku zmiana Tajemnic dla Róż Żywego Różańca. W Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
 8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna.
 9. W przyszłą niedzielę odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej: w Czerwieńsku o godz. 10.30; w Nietkowie o godz. 13.30.
 10. W sobotę 10 lutego obchodzimy Dzień Chorych.Tego dnia zapraszamy naszych parafian na Mszę św. z Sakramentem Namaszczenia, która będzie odprawiona  o godz. 10.00.
 11. Trwa ostatni tydzień wizyty duszpasterskiej.Dziękujemy wszystkim, którzy zaprosili nas do swoich domów za otwartość, modlitwę i każdą ofiarę złożoną na potrzeby wspólnoty parafialnej. W piątek 2 lutego od godz. 15.30 planowana jest dodatkowa możliwość duszpasterskiego spotkania z tymi, którzy dotychczas nie mogli przyjąć księdza – tzw. kolęda uzupełniająca. Prosimy o kontakt w tej sprawie w zakrystii po Mszy św..
 12. W okresie „Kolędy” kancelaria parafialna czynna jest w soboty od godz. 08.00 do 9.00.
 13. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 21 stycznia w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 890 zł. W sumie na ten cel zebraliśmy w kościele 23 930 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
 14. Parafialny Zespół Caritas działający przy naszej parafii chce ukazać historię naszego kościoła oraz całej parafii w specjalnej parafialnej kronice. Wybrano już osobę do prowadzenia kroniki. Czeka nas mnóstwo pracy związanej ze zbieraniem materiałów. Potrzebne są archiwalne artykuły, zdjęcia i wywiady. Prosimy naszych parafian o pomoc w tym działaniu i dostarczanie kserokopii zdjęć i innych materiałów, które będziemy mogli umieścić w kronice. Prosimy, w miarę możliwości, o opisywanie dostarczanych materiałów.
 15. Rekolekcje biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa z Maryją (cz. II)” odbędą się w naszej parafii w dniach 2-4 marca. Już dzisiaj można się na nie zapisać w zakrystii. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz.
 16. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.