1. Dzisiaj IX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Niedziela Adoracyjna. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 11.00 i 13.30).
  2. Trwa tradycyjna Oktawa uroczystości Bożego Ciała. Do czwartku uczestniczymy w procesji eucharystycznej na zakończenie nabożeństwa czerwcowego. W czwartek poświęcenie wianków.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  4. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
  5. W środę o godz. 18.00 w kościele parafialnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z Nietkowa i Czerwieńska.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe w intencji powołań.
  7. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a jednocześnie ustanowiony z inicjatywy św. Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości, w piątek, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 13:00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej.
  9. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 519,30 zł, a w kopertach 510 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  11. W ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła złożyliśmy 390 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za te ofiary.
  12. Zapraszamy nanabożeństwa czerwcowe:
  • w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną).
  1. Podczas obu festynów parafialnych zebraliśmy 6.695 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się społecznie w organizację tych przedsięwzięć. Szczególnie dziękujemy Paniom, które upiekły ciasta; Wojskowym za posiłek; dzieciom za występy.
  2. Wszystkich członków Katolickiego Stowarzyszenia uBIBLIJNIEni.pl zapraszamy na Walne Zebranie, które odbędzie się dnia 16.06 (sobota) o godz. 9.00 w gimnazjum w Czerwieńsku. Bardzo prosimy o obecność, gdyż jest ona wymagana do ważności głosowań.
  3. Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu ostrości wzroku dla osób powyżej 15 roku życia. Wtorek, 12 czerwca od godz. 13.00 w Przychodni Lekarskiej EKOMED w Nietkowie.
  4. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.