Jeśli czujesz, że masz coś do powiedzenia i chciałbyś (chciałabyś) podzielić się ważną dla Ciebie sprawą, przeżyciem, tym, co może bliźniemu pomóc w odnalezieniu swojej drogi do Boga, a może, po prostu wzmocnić się na tej drodze – zapraszam do napisania tego i przysłania na adres

admin@parafiaczerwiensk.pl

Teksty zostaną zamieszczone w Czytelni na naszej stronie parafialnej. Nie milcz – bądź odważnym świadkiem wiary w Jedynego Boga.

Dzisiaj zamieszczam tam moje świadectwo wiary. Może komuś to w czymś pomoże. Ważne jest, aby nasza wspólnota była wspólnotą, która nie zamyka się na innych, ale poznając się – wzmacnia tym, co daje każdemu z nas Bóg.. Napisz kim dla Ciebie jest Bóg. Ufam, że każdemu z nas podpowiada Duch Święty czym mogę się podzielić. I nie tłumacz się, że nie umiesz pisać, nie masz odwagi, czasu.

Czy tylko misjonarze z zewnątrz mają coś do powiedzenia? My sami nie mamy tego daru? Mamy.

Niech nam towarzyszą słowa Jezusa do uczniów na jeziorze – “Odwagi, Ja jestem”

Czytaj świadectwo