Kim Jezus jest dla Ciebie? Czy jesteś gotowy uwierzyć w swoim sercu i wyznać ustami, że JEZUS JEST TWOIM PANEM?

Dzisiejszy dzień, już piąty, postawił nas przed uzmysłowieniem sobie, czy oddałem siebie całkowicie Jezusowi. Całe nabożeństwo prowadziło nas do punktu kulminacyjnego, jakim było zbliżenie do Najświętszego Sakramentu, wystawionego na ołtarzu i przez dotknięcie symbolicznych szat Jezusa oddanie Mu siebie. Całkowite i bezwarunkowe. A może, wzorem kobiety, o której mówi Pismo Święte, że była chora i mówiła sobie: “Żebym się chociaż Jego szaty dotknęła, to byłabym uleczona”. Ta kobieta została uleczona. Jezus jej powiedział: “Twoja wiara cię uzdrowiła” Oby i nam to było dane.

Kolejny dzień i kolejne świadectwa. Mogliśmy posłuchać, zastanowić się i może odnieść do własnego życia, któryś z trzech tematów. Może, temat poruszony przez Magdę Grajewską o trudnym doświadczeniu odejścia domowników od Boga, wytykania jej palcami i krytykowania jej wiary w jakiś sposób nam wskazał i naszą sytuację? Sytuację w naszych rodzinach?
A może temat poruszony przez Magdę Plucner o finansach naszych osobistych, naszych rodzin. Może zarządzanie finansami w oparciu o Biblię było dla kogoś ważnym znakiem i wskazaniem kierunku, który może nam pomóc. Zwłaszcza, że o tym mówił dużo poprzedni nasz proboszcz, mocno zaangażowany w fundraising.
A może temat zaproszenia i oparcia na Bogu naszych małżeństw, który przedstawili Kuba i Asia Kopczyńscy, był tym, co zaciekawiło lub może wniosło nowe spojrzenie na własne małżeństwo i wszystkie jego sfery?
Wszystkie te tematy zostały poruszone. A mógł je wysłuchać tylko ten, kto był w tym czasie na nabożeństwie. Jeśli widzisz, że podczas Misji są poruszane ważne sprawy i jesteś tym, kto w tym wydarzeniu uczestniczy – korzystaj. Jeśli jednak jeszcze nie udało się zawitać do jednego z kościołów naszej parafii – masz jeszcze kilka dni. Przyjdź. Na pewno warto.

Poniżej fragment uwielbienia video:

 

Galeria