1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona Tydzień Miłosierdzia.
  2. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia dziś o godz. 15:00 w kościele parafialnym.
  3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 484,10 zł, a w kopertach 1310 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. Próby dzieci komunijnych w poniedziałek i w środę o godz. 15.00. Zbiórka przy plebanii. Odbiór szatek komunijnych w piątek 13 kwietnia od godz. 17.00 w szkole. Ostatnie zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych 22 kwietnia po Mszy św. o godz. 10.30.
  5. W środę 11 kwietnia Mszą św. wieczorną rozpoczynamy nowennę przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Nowennę zakończymy we wtorek 17 kwietnia. Tego dnia po Mszy wieczornej próba generalna ze świadkami. W piątek 20 kwietnia o godz. 17.00 spowiedź św. dla kandydatów i świadków.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.13:00; grupa starsza: po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na Fundusz Remontowy w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy na ten cel w Nietkowie 1.192 PLN a w Czerwieńsku 1.659,80 PLN. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  9. Kancelaria parafialnaw tym tygodniu czynna w środę (po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – do godz. 20:00) i w sobotę od godz. 8:00 do godz. 9:00.
  10. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 1 kwietnia w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 1020 zł. W sumie na ten cel parafianie złożyli w kościele 37 970 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
  11. Odpust parafialny jest jednym z najważniejszych wydarzeń w każdej parafii, świętem wspólnoty, jaką ona tworzy. W naszej parafii Odpust obędzie się w niedzielę, 22 kwietnia. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy naszych parafian do uczestnictwa. Uroczysta Msza Święta, w której uczestniczyć będzie bp Paweł Socha odbędzie się o godzinie 12:00 w naszym kościele parafialnym. Po Mszy zapraszamy parafian, mieszkańców i wszystkich gości na Plac przy Ratuszu na festyn parafialny. Wśród przewidzianych atrakcji m. in. występy grup artystycznych z Czerwieńska, domowe wypieki i kuchnia wojskowa. Wszystkich naszych parafian zachęcamy do włączenia się w „Kiermasz nietrafionych prezentów” 😉 Fanty można dostarczać do kancelarii parafialnej w czasie jej otwarcia w środy po wieczornej Mszy i soboty od 8:00 do 9:00. Fundusze zebrane podczas odpustowego festynu zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla naszych parafian.
  12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy św. do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.