1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona Tydzień Miłosierdzia.
  2. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia dziś o godz. 15:00 w kościele parafialnym, a  w Nietkowie po Mszy św. o godz. 13.30.
  3. Dzisiaj zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 2113 zł, w Nietkowie kwotę 1021,91 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
  4. Również dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas diecezjalnej.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko we wtorek.
  6. Od środy 1 maja zapraszamy na nabożeństwa majowe:
  • w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną)
  • w Nietkowie codziennie o 18.00. (w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00)
  • w Laskach codziennie o 19.00 koło krzyża(za wyjątkiem śród i niedziel).
  1. W środę 1 maja wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy. Msze św. o godz. 18.30 w kościele parafialnym i o 17.00 w Nietkowie.
  2. W czwartek 2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej a 3 maja Święto Konstytucji Trzeciego Maja. W związku z tymi wydarzeniami  zapraszamy 2 maja w czwartek na uroczystą Msze św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz i wojska na godz. 11.00 a bezpośrednio po niej na uroczystości pod pomnikiem przy ratuszu.
  3. W piątek 3 maja uroczystość MB Królowej Polski. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze św. wg porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w tygodniu pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
  5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
  6. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.17:00; grupa starsza: po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  7. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. wieczornej. W Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Katecheza dla dorosłych i dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania pt.: “Jeden z nas – Judasz, którego Pan umiłował szczególnie” zostaje przesunięta na niedzielę 12 maja po Mszy św. wieczornej.
  9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: w Czerwieńsku w środę 8 maja o godz. 18.30, w Nietkowie w niedzielę 12 maja o godz. 13.30.
  10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.