1. Dziś przypada uroczystość Epifanii czyli Objawienia Pańskiego, w tradycji nazywana świętem Trzech Króli. Wszystkie Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła. Ofiara z tacy przeznaczona jest na misje. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na Koncert Bożonarodzeniowy – kolędy polskie bardziej i mniej znane, oraz kolędy z różnych stron świata. Zaśpiewa Chór Szkoły Muzycznej Yamaha w Zielonej Górze pod dyr. Marianny Majchrzak.
 2. Dzisiaj ostatni dzień zapisów na półkolonię biblijną w Zielonej Górze organizowaną przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl
 3. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie PSP im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku zapraszają na VII edycję „Szkolnego Kolędowania” we wtorek 8 stycznia o godz. 11.00 przed Urzędem Miasta w Czerwieńsku.
 4. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15,30, w soboty
  o godz. 10.00. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 7.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Szczegółowy plan zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i w gablocie przy kościele. Kolęda uzupełniająca w piątek 18 stycznia.
 5. W przyszłą sobotę o godz.16.30 na plebanii spotkanie organizacyjne dla dzieci i młodzieży oraz rodziców zainteresowanych zimowiskiem w czasie ferii. Wyjazd do Bolesławowa odbędzie się w terminie 21.01- 23.01.2019 r. Koszt wyjazdu 350 PLN.
 6. W przyszłą, drugą, niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek kwotę 527,89 PLN a w kopertach parafianie złożyli kwotę 560,00 PLN. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 7. Za tydzień w niedzielę Chrztu Pańskiego zapraszamy na wspólne kolędowanie organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl  w naszym parafialnym kościele 13 stycznia o godz. 15.00. Wystąpi zespół VOX CORDIS ze Świebodzina. Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia i wszystkich parafian.
 8. W okresie „Kolędy” sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po sobotniej Mszy św. wieczornej.
 9. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Zapisy w zakrystii.
 11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po mszy, przy wyjściu, do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.