1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Porządek Mszy św.:
 • Czerwieńsk: 6:00 – Msza św. rezurekcyjna, 10:30, 12:00, 19:00
 • Nietków: 6:00 – Msza św. rezurekcyjna, 13:30.
 1. Jutro II Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na KUL i uczelnie katolickie w naszej diecezji.
 2. W dni powszednie od wtorku do soboty Msze św. w Czerwieńsku codziennie o 18:30; w Nietkowie w środę o 17:00
 3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę (po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – do 20:00) i w sobotę od 8:00 do 9:00.
 4. Ofiary na fundusz remontowy będą zbierane za tydzień w niedzielę.
 5. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl organizuje pierwsze „Święto Biblii” – dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Święto Biblii odbędzie się w Paradyżu w sobotę 22 kwietnia. Szczegółowe informację znajdują się na plakacie i na stronie internetowej stowarzyszenia ubiblijnieni.pl.
 6. Dnia 23 kwietnia w naszym kościele obchodzić będziemy odpust. Jak co roku, po sumie odpustowej o godzinie 12:00, zapraszamy na wspólne świętowanie na placu przy Ratuszu. Bardzo prosimy gospodynie z naszej Parafii o upieczenie ciast. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na odnowienie organów w naszym kościele.
 7. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.
 8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam pięknie przeżywać tegoroczne Święta. Wszystkim, którzy zadbali o posprzątanie i wystrój kościołów, zarówno w Czerwieńsku, jak i w Nietkowie. Bóg zapłać za przygotowanie liturgii Świętego Triduum Paschalnego Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz tym wszystkim, którzy uświetnili te wydarzenia piękną oprawą muzyczną. Serdeczne podziękowania kierujemy wobec tych, którzy przewodniczyli modlitwie adoracyjnej podczas czuwania przy Ołtarzu Ciemnicy i przy Grobie Pańskim. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o nas w dniu ustanowienia sakramentu święceń. Za życzenia i kwiaty. Za życzliwość i wszelką troskę o Waszych kapłanów nie tylko od święta ale w każdy dzień roku. Nie jest naszą intencją kogokolwiek pominąć za dobro jakiego w tym czasie doznaliśmy i z którego skorzystała cała wspólnota. Wszystkim za wszystko jeszcze raz dziękujemy.
 9. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich na godzinę 15:00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.