W kościele filialnym w Nietkowie podczas niedzielnych Mszy świętych został zaprezentowany nowoczesny sprzęt  multimedialny. Specjalnie przystosowany do wyświetlania potrzebnych treści telewizor połączony bezprzewodowo z komputerem pozwala na wyraźne odczytanie pieśni i innych tekstów wykorzystywanych w sprawowaniu Eucharystii. Gratulujemy zakupu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w montaż i obsługę. I życzymy, aby przeżywanie celebracji było teraz jeszcze bardziej owocne duchowo. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Proboszcza, organisty – Pana Darka i dla Pana Piotra Maciejewskiego. Od podjęcia decyzji w dniu 18 listopada do montażu minęło zaledwie 2 tygodnie. Piękna współpraca i tempo godne naśladowania.