• Dziś przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w tradycji nazywana świętem Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego – z poświęceniem kredy i kadzidła. Msza św. z godz. 19.00 jest przesunięta na godz. 17.00. Po tej Mszy św. wspólne kolędowanie dla grup parafialnych w MGOK. Ofiara z tacy przeznaczona jest na misje.
  • Rozpoczęła się wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30, w soboty o godz. 10.00, w niedziele i uroczystości nie kolędujemy.
  • W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 8.00 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, stąd prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności.
  • W okresie „Kolędy” kancelaria parafialna czynna jest w soboty od godz. 08.00 do 09.00.
  • W czasie „Kolędy” nie ma w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
  • Jutro, w niedzielę, obchodzimy Uroczystość Chrztu Pańskiego z obrzędem błogosławieństwa wody.
  • Również jutro pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku na Mszy św. o godz. 12.00, w Nietkowie o godz. 9.00. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
  • Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie PSP im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku zapraszają na VI edycję „Szkolnego Kolędowania” we wtorek 9 stycznia o godz. 11.00 przed Urzędem Miasta w Czerwieńsku.