Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18.02.2024 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce do puszek na hospicja zebrano w naszej parafii kwotę 2396 zł, a w środę popielcową na pomoc Ukrainie zebrano kwotę 1811 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu:

– w Czerwieńsku o godz. 18.15 z kazaniem pasyjnym,

– w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00.

Podczas nabożeństwa w Czerwieńsku zbiórka na kwiaty do Bożego grobu.

3. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej:

– w Nietkowie w piątek o godz. 17.00.

– w Czerwieńsku w piątek o godz. 17.30.

4. W sobotę 24.02 zapraszamy do udziału w kolejnym Wieczorze Uwielbienia tym razem odbędzie się on w kościele w Nietkowie o godz. 19.00.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na cele pomocy misjom „Ad gentes – do narodów”.

6. Jedną z inicjatyw na Wielki Post jest podjęcie modlitwy w intencji obrony życia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takim postanowieniem szczegóły znajdują się na ulotce, którą można znaleźć przy wyjściu z kościoła.

7. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za dwa tygodnie w III niedzielę Wielkiego Postu 3. marca, i potrwają do środy 6. Marca, a poprowadzi je ks. Zbigniew Tartak proboszcz z Otynia.

8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz specjalne wydanie Gościa Extra na Wielki Post.