Ogłoszenia parafialne na niedzielę 16.01.2022 r.

1. Minionej niedzieli na zbiórkę do puszki na Parafialną Caritas zebrano kwotę w wys. 415 zł. Bóg zapłać. Dzisiaj jak zwykle w III niedzielę miesiąca zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w spotkaniach kolędowych w kościele oraz tym, którzy zaprosili księży do swoich domów. Serdeczne dziękujemy także za ofiary złożone na kolędę, czy to w czasie spotkań kolędowych, czy też oddanych na tacę.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– w poniedziałek św. Antoniego, opata

– w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

– w piątek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4. W środę 19 stycznia swoje imieniny obchodzi ks. Mariusz pamiętajmy o nim w swoich modlitwach, parafialne świętowanie i życzenia złożymy Solenizantowi w przyszłą niedzielę po powrocie ks. proboszcza: w Nietkowie – na Mszy św. o godz. 9.00; w Czerwieńsku – na Mszy św. o godz. 12.00.

5. W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka.

6. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym ferie życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, są także obrazki z modlitwą w intencji Misji Parafialnych oraz koperty na ofiarę na: sprzątanie i ogrzewanie kościoła, Seminarium Duchowne i Caritas.