Ogłoszenia parafialne na niedzielę 17.12.2023 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce do puszek na Pomoc Kościołowi a Wschodzie zebrano w naszej parafii kwotę 2133 zł (1338 zł w Czerwieńsku i 850 zł w Nietkowie). Bóg zapłać.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które włączyły się w organizację Wigilii dla Starszych i Samotnych. Dziękujemy organizatorom, sponsorom, tym którzy upiekli ciasto, dziękujemy dzieciom z kl. SP z Nietkowa za piękne jasełka oraz wolontariuszom z Zielonej Góry i Czerwieńska.

3. W tym tygodniu zapraszamy do udziału w ostatnich roratach:

Roraty w Czerwieńsku:

– codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, w sobotę o 8.00 rano,

– dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 18.00. W czwartek dzieci uczestniczące w roratach otrzymają upominki.

Roraty w Nietkowie:

– w środę o godz.17.00. Dzieci uczestniczące w roratach otrzymają upominki.

4. W czwartek 21.XII po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku w salce przy plebanii spotkanie Parafialnej Grupy Modlitewnej w formie wigilii.

5. Okazja do spowiedzi św. przed świętami:

– w Czerwieńsku: w sobotę 23.XII po wieczornej Mszy św. czyli od godz. 18.50, a także codziennie 15 min. przed wieczorną Mszą św.

w Nietkowie: w środę po Mszy św. wieczornej czyli od 17.40.

6. Przyszła niedziela 24.XII to czwarta, ostatnia niedziele Adwentu, a zarazem Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze św. w Czerwieńsku o 7.30, 10,30 i 12.00 – nie będzie Mszy św. o godz. 19.00. Pasterka w Czerwieńsku o godz. 23.00.

Msze sw. w Nietkowie o godz. 9.00 i 13.30, Pasterka w Nietkowie o godz. 22.00.

Po Pasterce możliwość złożenia sobie życzeń świątecznych.

7. Po Mszy św. do nabycia:

– prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 10 zł,

– świece na stół wigilijny, po 10 zł,

– opłatki na wigilię – ofiara dobrowolna,

8. Na stoliku z prasą są także do wzięcia koperty na utrzymanie liturgii, ogrzewanie kościoła, Caritas i Seminarium Duchowne. Koperty z dobrowolną ofiarą można składać podczas kolędy, albo składać na tacę.