Ogłoszenia parafialne na niedzielę 17.04.2024 r.

  1. W zbiórce do puszek zeszłej niedzieli na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji zebrano w parafii kwotę 1671 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom. 
  1. W piątek 19.04 w parafii św. Br. Alberta na Mszy św. o godz. 17.00 młodzież z kl. 8 z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  1. Już teraz zapraszamy Parafian na odpust parafialny ku czci św. Wojciecha, który będziemy świętować we wtorek 23.04 o godz. 18.00 w Czerwieńsku. Pół godz. przed Mszą św. w kościele odbędzie się prelekcja na temat historii świątyń wybudowanych w Czerwieńsku. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na poczęstunek w ogrodzie za plebanią. W związku z odpustem jest prośba do Pań o upieczenie ciasta, natomiast Panów prosimy o pomoc w przygotowaniu terenu i stołów. Chętne osoby – Panie i Panów – prosimy o zapisanie się w zakrystii.
  1. Jesteśmy coraz bliżej wyłonienie nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, jej skład zostanie podany w przyszłą niedzielę. 
  1. Przypominamy, że w sobotę 27.04 po południu będziemy przeżywać w naszej parafii 50-cio lecie oazy, zapraszamy więc do udziału wszystkich, którzy kiedykolwiek uczestniczyli w rekolekcjach oazowych.
  1. Parafialna pielgrzymka autokarowa tym razem do Niepokalanowa i Warszawy planowana jest w sobotę i niedzielę 24 i 25 sierpnia 2024 r. Plan pielgrzymki i wszelkie informacje są zamieszczone na kartkach znajdujących się na stoliku obok prasy oraz na stronie inter. parafii.
  1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.