Ogłoszenia parafialne na niedzielę 3.03.2024 r.

1. Poprzedniej niedzieli w zbiórce do puszek na cele pomocy misjom „Ad gentes” zebrano w naszej parafii kwotę w wys. 2098 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Katechezy rekolekcyjne dzisiaj na wszystkich Mszach św. oraz w poniedziałek, wtorek i środę:

– w Nietkowie: rano o godz. 9.00 i po południu o godz. 17.00

– w Czerwieńsku: przed południem o godz. 10.00 i wieczorem o godz. 18.00.

We wtorek w Czerwieńsku po Mszy św. o godz. 18.00, nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez ks. Zbigniewa i wspólnotę modlitewną z Otynia.

Spowiedź rekolekcyjna.:

– w Nietkowie: w środę w godz. 8.30 – 9.15 oraz 16.30 – 17.15,

– w Czerwieńsku: w środę w godz. 9.30 – 10.15 oraz 17.30 – 18.15.

Zapraszajmy do udziału w rekolekcjach samych siebie oraz inne osoby: naszych domowników, sąsiadów i znajomych. Plan rekolekcji na ulotkach, w gablocie i na str. internetowej parafii. Rekolekcje będą transmitowane przez internet.

Są wolne intencje Mszy św., które będą odprawiane w czasie rekolekcji w pn. wt. i śr. w Nietkowie i Czerwieńsku.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu:

– w Czerwieńsku o godz. 18.15 z kazaniem pasyjnym,

– w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00.

Podczas nabożeństwa w Czerwieńsku zbiórka na kwiaty do Bożego grobu.

4.Kandydatów do bierzmowania zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych szczególnie we wtorek w Czerwieńsku we Mszy św. o godz. 18.00 oraz w nabożeństwie po Mszy, a także zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi rekolekcyjnej w środę.

5. W czwartek po wieczornej Mszy św. w Czerwieńsku w salce przy plebanii kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej:

– w Czerwieńsku: o 16.00 – dla dzieci i o godz. 17.30 – dla starszych,

– w Nietkowie w piątek o godz. 17.00.

7. Wybory do nowej Rady Duszpasterskiej planowane są w niedzielę 7 kwietnia. Do niedzieli 24 marca należy zgłaszać kandydatów do Rady. Mogą ich zgłaszać poszczególne miejscowości wchodzące w skład parafii, a także istniejące grupy parafialne takie jak: Żywy Różaniec, Krąg Biblijny, a także każdy Parafianin. Karteczki z kandydatami proszę zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Zasady wyborów do Rady znajdują się w gablocie przed k-łem i na stronie inter. parafii.

8. Po Mszy św. do nabycia: świeca w postaci paschalika w cenie 20 zł w ramach Wielkanocnej Akcji Caritas oraz prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny a także specjalne wydanie Gościa Extra na Wielki Post.