Ogłoszenia parafialne na niedzielę 12.03.2023 r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę:

– w Czerwieńsku o godz. 18.15,

– w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Jutro w poniedziałek obchodzimy 10. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Módlmy się o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.

3. W środę 15.03 w kinie w Fokus Parku w Zielonej Górze o godz. 19.30 odbędzie się parafialny seans filmu pt. „Opiekun” opowiadający o wstawiennictwie św. Józefa. Bilety można jeszcze nabyć w zakrystii w cenie 16 zł. Przybywamy do kina we własnym zakresie.

4. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek:

– w Czerwieńsku o godz. 16.00 – dla dzieci i o godz. 17.30 – dla starszych,

– w Nietkowie w piątek o godz. 17.00.

5. Młodzież – kandydatów do bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej w Czerwieńsku i Nietkowie zapraszamy do udziału w drodze krzyżowej w piątek o godz. 16.00 w Czerwieńsku. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne w salce przy plebanii.

6. W sobotę 18.03 w kościele w Nietkowie o godz. 19.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia. Jego celem jest zanoszenie modlitwy uwielbienia Boga, ale także otwieranie się na dar uzdrowienia duchowego i fizycznego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Ryszard Stankiewicz – wikariusz parafii św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Rekolekcje potrwają do wtorku, ich plan jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii, a także na ulotkach na stoliku z prasą.

8. W przyszłą niedzielę z racji III niedzieli m-ca po Mszach św. zbiórka do puszek na nasz Parafialny Fundusz Remontowy.

9. Na wakacje w dniach 25.07-02.08. organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie Koszt 700 zł i 300 Euro. Są jeszcze wole miejsca. Zapisy u ks. Mariusza.

10. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Są także wielkanocne świece Caritas tzw. paschaliki na stół świąteczny po 20 zł. Ofiara z ich sprzedaży jest przeznaczona na wsparcie schroniska dla mężczyzn w Żukowicach k/Głogowa.

11. Komunikat do odczytania.

Ks. Dariusz Orłowski