Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21.01.2024 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego niech ona będzie dla nas zachętą do częstszego sięgania do lektury Pisma św. i osobistej medytacji.

2. Dzisiaj po Mszach św. – jak zwykle w III niedzielę m-ca – zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.

3. Dzisiaj obchodzony jest Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

3. W czwartek 25.01 święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Kandydaci do bierzmowania z kl. 7c SP w Czerwieńsku i SP w Nietkowie mają swoje spotkanie formacyjne w piątek 26.01 o godz. 18.45 w salce przy plebanii w Czerwieńsku.

5. W sobotę 27 stycznia po wieczornej Mszy św. czyli ok. godz. 19.00 w kościele św. Wojciecha w Czerwieńsku grupa modlitewna w ramach Wieczoru Uwielbienia zaprasza na parafialne kolędowanie. To już ostatnia okazja do wspólnego śpiewania kolęd. Serdecznie zapraszamy.

6. Trwa wizyta duszpasterska w domach Wiernych. Plan kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 22.I

1. Czerwieńsk ul. Sosnowa i Słoneczna

2. Czerwieńsk ul. Kukułcza i Leśna

Wtorek 23.I

1. Czerwieńsk ul. Łężycka od nr 9 do końca

2. Kolęda uzupełniająca po wcześniejszym zgłoszeniu.

Kolęda rozpoczyna się od godz. 15.30. Plan kolędy jest dostępny na stronie internetowej parafii.

7. W tym tygodniu Msze św. w Czerwieńsku:

– od poniedziałku do piątku – o godz. 7.00 rano i o 18.00, w sobotę – o godz. 8.00 i 18.00.

W Nietkowie będzie Msza św. w środę o godz. 17.00

Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna normalnie.

8. Po Mszy św. zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, jest Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.