Ogłoszenia parafialne na niedzielę 28.01.2024 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano:

w Czerwieńsku – 2146 zł; w Nietkowie – 1595 zł. Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom.

2. W naszej parafii zakończyła się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Była to okazja do wzajemnego poznania, wspólnej modlitwy i błogosławieństwa domów i mieszkań. Jeśli chodzi o frekwencję, to w Laskach – przyjęło nas ok 85-90 % domów, w Nietkowie ok. 70 %, w Czerwieńsku ok. 50-55 %. Bardzo serdecznie dziękujemy za spotkania kolędowe a także za złożone podczas kolędy ofiary. Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. będą odprawiane:

– w Czerwieńsku codziennie o godz. 18.00 oraz we wtorek o godz. 7.00 i w sobotę o godz. 8.00,

– w Nietkowie – w środę o godz. 17.00 i w piątek o godz. 17.00.

4. W czwartek 1.02 zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczornej w salce przy plebanii w Czerwieńsku.

5. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św., na które przynosimy ze sobą zabezpieczone od wosku świece:

– w Nietkowie o 17.00.

– w Czerwieńsku o g. 18.00.

Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

6. W piątek także I-szy piątek miesiąca:

– przed południem od godz. 9.30 odwiedziny osób starszych i chorych z Komunią św.

– okazja do spowiedzi św.:

– w Nietkowie przed Mszą św. od godz. 16.30

– w Czerwieńsku przed Mszą św. od godz. 17.30 (w tym czasie adoracja Najśw. Sakr.)

7. Zmiana tajemnic Żywego Różańca:

– w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. o 18.00

– w Nietkowie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00

8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość Niedzielny.