Ogłoszenia parafialne 2.06.2024 r.

1. Składamy podziękowania wszystkim Parafianom, którzy zaangażowali się w organizację uroczystości Bożego Ciała oraz jubileuszu kapłańskiego ks. Proboszcza: budowniczym ołtarzy, służbie porządkowej, panom przygotowującym plac oraz osobom przygotowującym posiłki. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na rzecz budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa:

– w Czerwieńsku w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 17.30

– w Nietkowie w niedz. o po Mszy św. o godz. 9.00, i w środę i piątek o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godz. 9.30 odwiedziny chorych w domach przez kapłanów z sakramentami św.

5. W czwartek 6.06. w Czerwieńsku po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.

6. Okazja do spowiedzi św. w piątek:

– w Nietkowie w godz. 16.30 – 17.00,

– w Czerwieńsku w godz. 17.30 – 18.00.

7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św.:

– w Czerwieńsku o godz. 18.00,

– w Nietkowie – o godz. 17.00, poprzedzona nabożeństwem o godz. 16.30.

8. W sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, Msza św. w Czerwieńsku o godz. 8.00, wieczorem o godz. 18.00 – Msza św. z Niedzieli.

9. W przyszłą sobotę 15.06. w Rokitnie uroczystość Najświętszej Maryi Panny Patronki naszej Diecezji. Mszy św. będzie przewodniczył kard. Gerard Muller z Niemiec. Jest organizowany autokar z parafii św. Józefa w Zielonej Górze, koszt 50 zł. Osoby chętne do wyjazdu proszę o zapisanie się w zakrystii.

10. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Michał Arcisz zam. w Czerwieńsku i Marta Głuszak zam. w Chyże,

Damian Weber zam. w Laskach i Daria Majorczyk zam. w Laskach.

Dawid Suchodolski zam. w Czerwieńsku i Anna Radkiewicz zam. w Czerwieńsku.

11. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.