Ogłoszenia parafialne na niedzielę 7.04.2024 r.

1. Dzisiaj II niedziela wielkanocna czyli święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji. O godz. 15.00 w kościele w Czerwieńsku zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia.

2. Jutro w poniedziałek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, polega ona na podjęciu 9-cio miesięcznej codziennej modlitwy w intencji dziecka poczętego, ale którego życie jest zagrożone. Deklaracje są dostępne z tyłu kościoła.. Msze św. jutro:

– w Nietkowie o godz. 17.00

– w Czerwieńsku o godz. 18.00.

3. Uczestnicy Parafialnego Kręgu Biblijnego od piątku do niedzieli będą uczestniczyć w rekolekcjach biblijnych w domu rekolekcyjnym w Łagowie Lubuskim. Życzymy im owocnych skupienia.

4. W sobotę 13.04 po Mszy św. wieczornej czyli ok. godz. 18.50 w Czerwieńsku parafialna wspólnota modlitewna zaprasza na kolejny Wieczór Uwielbienia, czyli modlitewne czuwanie z towarzyszeniem śpiewu scholii.

5. Odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Wojciecha będziemy świętować za 2 tygodnie we wtorek 23.04 o godz. 18.00 w Czerwieńsku. Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył ks. Marek Kidoń. Po Mszy św. planujemy wspólny posiłek w ogrodzie przy plebanii. Bardzo prosimy o gotowość pomocy w przygotowanie odpustu, chodzi o przygotowanie terenu oraz upieczenie ciasta.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.