Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1.01.2022 r.

1. Dzisiaj uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok, Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

2. W tym miesiącu odwiedziny chorych w domach z Komunią św. nie w piątek, ale w czwartek 5 stycznia przed południem od godz. 9.30.

3. W piątek 6.01 uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, święto nakazane. Msze św. z poświęceniem kredy, kadzidła i wody:

– w Czerwieńsku: o godz. 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00

– w Nietkowie: o godz. 9.00 i 13.30.

Taca z uroczystości przeznaczona jest na cele misyjne.

4. Członków Żywego Różańca zapraszamy na wspólne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w piątek 6 stycznia o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

5. W piątek 6 stycznia w Zielonej Górze odbędzie się

– Orszak Trzech Króli wyruszy on spod kościoła p.w. Najśw. Zbawiciele po Mszy św. o godz. 12.00, czyli ok. godz. 13.20 i przejdzie na rynek pod ratusz,

– po południu zaś w kościele p.w. M B Częstochowskiej odbędzie się Koncert Zielonogórskie Kolędowanie, rozpoczęcie o godz. 18.00.

6. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 2.I

Nietków ul. Kościuszki nr nieparzyste 123 – do końca, ul. Boczna

Nietków ul. Leśna, Piaskowa, Kwiatowa, Żwirowa, Krzywa, Kolejowa

Wtorek 3.I

Nietków ul. Kasprowicza nr parzyste 2 – 60

Nietków ul. Kasprowicza nr parzyste 62 – do końca, ul. Pocztowa, Sportowa, Strażacka

Środa 4.I

Nietków ul. Kasprowicza nr nieparzyste 1- do końca, ul. Przedszkolna, Parkowa

Nietków os. Słoneczne, ul. Ogrodowa

Czwartek 5.I

Czerwieńsk ul. Sosnowa i Słoneczna

Czerwieńsk ul. Kukułcza i Leśna

Sobota 7.I

Dobrzęcin i Boryń

Wysokie

Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie o godz. 15.30; w sobotę – godz. 11.00.

Plan kolędy jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

8. Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku życzymy wszystkim Parafianom Bożej opieki i błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień 2023 roku.

9. Komunikat ks. Bpa.