Ogłoszenia parafialne na niedzielę 28.04.2023 r.

1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Osobom, które włączyły się w organizację odpustu parafialnego, dziękujemy za upieczone ciasta i za wszelką pomoc i zaangażowanie. Bóg zapłać.

2. W poniedziałek 29.04 po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku spotkanie nowo wybranej Parafialnej Rady Duszpasterskiej o 18.30 na plebanii.

3. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.

Nabożeństwa będą rozpoczynać się:

w Czerwieńsku – w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę i uroczystości o 18.30.

– w Nietkowie w kościele – w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i w śr. i pt. o godz. 16.30

– w Laskach pod krzyżem codziennie oprócz niedzieli i środy o godz. 19.00.

4. W czwartek 2 maja w kościele w Czerwieńsku o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. w intencji Ojczyzny z okazji Dnia Flagi oraz uchwalenia Konstytucji 3 Maja z udziałem władz lokalnych i kompanii honorowej Wojska Polskiego. Po Mszy św. o godz. 12.00 uroczystości przy pomniku pamięci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Pamiętajmy o wywieszeniu na wtorek flagi narodowej przed naszym domem.

5. W piątek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św.:

– w Czerwieńsku: o 7.30, 10.30 i 19.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00)

– w Nietkowie o 9.00 i 13.30.

6. Zmiana tajemnic różańca

– w Czerwieńsku w sobotę 4 maja o godz. 17.00 w kościele

– w Nietkowie w niedzielę 5.05 po Mszy o godz. 9.00.

7. Odwiedziny chorych wyjątkowo w przyszły piątek 10 maja przed południem.

7. W kościele konkatedralnym p.w. św. Jadwigi w Zielonej Górze jest okazja do spowiedzi św. codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 17.30.

8. Ogłoszenie dla Nietkowa: Jest prośba o modlitwę w int. p. Roberta Olejarza, który co roku brał udział w oprawie muzycznej na Boże Ciało w Nietkowie. Pan Robert przebywa w szpitalu w związku z chorobą nowotworową.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski