Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4.02.2024 r.

1. Porządek Mszy św. w tygodniu w dni powszednie jest następujący:

– w Czerwieńsku codziennie o godz. 18.00 oraz we wtorek o godz. 7.00 i w sobotę o godz. 8.00,

– w Nietkowie – w środę o godz. 17.00.

2. W czwartek 8 lutego spotkanie Parafialnej Grupy Modlitewnej – w Czerwieńsku po Mszy św. wieczornej w salce przy plebanii. Zapraszamy osoby chcące pogłębiać swoją modlitwę.

3. Kandydatów do bierzmowania z kl. 7 SP w Czerwieńsku i SP w Nietkowie zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek 9.02 o godz. 18.45 w salce przy plebanii w Czerwieńsku.

4. W przyszłą niedzielę 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzony jest w Kościele Światowy Dzień Chorego. Z tej racji po Mszach św.: – w Nietkowie o godz. 9.00 i – w Czerwieńsku o godz. 12.00 zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy na te Msze św. wszystkie osoby mających jakieś dolegliwości zdrowotne.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.