Ogłoszenia parafialne na niedzielę 6.02.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku i o godz. 13.30 w Nietkowie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przynoszą do kościoła świece komunijne, nastąpi ich poświęcenie.

3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z Czerwieńska zapraszamy na spotkanie katechetyczno-organizacyjne w czwartek 10.02 po Mszy św. wieczornej w kościele w Czerwieńsku, ok. godz. 18.30.

4. W piątek 11. lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji na Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku oraz na Mszy św. w środę 9.02 w Nietkowie możliwość przyjęcia sakramentu chorych.

5. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę 13.02:

– młodzież ze szkoły w Nietkowie ma swoje spotkanie w Nietkowie po Mszy o godz. 13.30

– młodzież z Czerwieńska ma swoje spotkanie w kościele w Czerwieńsku o godz. 17.00.

6. Za tydzień po Mszach św. w ramach zbiórki do puszek Caritas naszej parafii organizuje zbiórkę na rehabilitację i powrót do zdrowia p. Sylwii Rejman z Nietkowa, która uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i wymaga długotrwałej i kosztownej terapii.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski