Ogłoszenia parafialne na niedzielę 12.02.2023 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce do puszek na potrzeby hospicjów zebrano kwotę 1359 zł. Bóg zapłać.

Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka pieniężna na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

2. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. będą odprawiane:

– w Czerwieńsku codziennie o godz. 18.00 oraz we wtorek o godz. 7.00 i w sobotę o godz. 8.00,

– w Nietkowie – w środę o godz. 17.00.

3. W piątek 17.02 po Mszy św. wieczornej w salce przy plebani w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie modlitewne. Jego celem jest praktykowanie wspólnej modlitwy uwielbienia Pana Boga. Zapraszamy wszystkich chętnych. Takie spotkania modlitewne będą się odbywać regularnie podobnie jak Krąg biblijny.

4. Także w piątek 17.02 o godz. 19.00 na plebani w Czerwieńsku odbędzie się próba chóru parafialnego. Zapraszamy więc osoby pragnące śpiewać na chwałę Pana Boga, szczególnie poszukiwane są także głosy męskie.

5. Młodzież – kandydatów do bierzmowania z kl. 8 szkoły podstawowej z Czerwieńska i Nietkowa zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 19.02 o godz. 18.00 w kościele w Czerwieńsku, zostanie podany plan przygotowania do bierzmowania na II półrocze roku szkolnego.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Komunikat Ks. Bpa dotyczący zbiórki na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.