Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20.02.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli w ramach zbiórki na pomoc w rehabilitacji naszej Parafianki Pani Sylwii z Nietkowa zebrano w naszej parafii kwotę w wys. 2612 zł i 50 gr. (1705,5 w Czerwieńsku i 907 zł – w Nietkowie). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom.

2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na nasz Parafialny Fundusz Remontowy.

3. W tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek – katedry św. Piotra Apostoła, święto

– we środę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa męczennika

4. Młodzież – kandydaci do bierzmowania z kl. 8 szkoły podstawowej zarówno z Czerwieńska ,jak i z Nietkowa zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek 25.02 w kościele w Czerwieńsku: o godz. 18.00 – Msza św. po niej o godz. 18.30 spotkanie formacyjne.

5. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Hubert Lewaszow zam. w Czerwieńsku i Karolina Chechła zam. w Resku – zap. 2

Anna Nejman zam. w Czerwieńsku i Mariusz Lewkowicz zam. w Czerwieńsku – zap. 1.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny (w cena 8 zł) oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny (w cenie 5 zł).

7. Ogłoszenie dla Nietkowa:

Do kościoła w Nietkowie zakupiono nową wykładzinę do prezbiterium oraz 4 krzesła do Mszy św. ślubnych. Bardzo serdecznie dziękujemy inicjatorom tych zakupów oraz wszystkim osobom, które złożyły ofiarę na ich pokrycie. Bóg zapłać! Dobrze to świadczy o naszej odpowiedzialności i trosce o naszą nietkowską świątynię.

Ks. Dariusz Orłowski