Ogłoszenia parafialne 9.06.2024 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce na rzecz budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie zebrano kwotę 1085 zł 50 gr. Bóg zapłać Ofiarodawcom.
  1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa:

– w Czerwieńsku w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 17.30

– w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, i w środę o godz. 16.30.

1. W czwartek 13.06 kolejna piesza pielgrzymka z Czerwieńska do Łężycy na nabożeństwo fatimskie, wyruszamy o godz. 17.30 spod plebanii w Czerwieńsku. Zapraszamy do udziału.
  1. Kandydatów do bierzmowania z klas 7 szkoły podstawowej w Czerwieńsku i Nietkowie zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie formacyjne w piątek 14.06 o godz. 18.45 w salce przy plebanii w Czerwieńsku.
  1. W sobotę 15.06. w Rokitnie główne uroczystość ku czci  Najświętszej Maryi Panny Patronki naszej Diecezji. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył kard. Gerard Muller z Niemiec. Jest organizowany autokar z par. św. Józefa w Zielonej Górze, koszt 50 zł. Osoby chętne do wyjazdu proszę o zapisanie się w zakrystii.
  1. W przyszłą – 3 niedzielę m-ca – zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.
  1. Na parafialną pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy w sierpniu nie ma już miejsc, w związku z tym jest organizowana jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Głogowa, Grodowca i Jakubowa w sobotę 29 czerwca. Koszt pielgrzymki ok. 130 zł. Zapisy w zakrystii po Mszy św.
  1. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Michał Arcisz zam. w Czerwieńsku i Marta Głuszak zam. w Chyże,

Damian Weber zam. w Laskach i Daria Majorczyk zam. w Laskach.

Dawid Suchodolski zam. w Czerwieńsku i Anna Radkiewicz zam. w Czerwieńsku.

1. W związku z jubileuszem Ruchu Światło-Życie nasza parafia otrzymała na 2 tygodnie piękną ikonę św. Rodziny, którą można przyjąć do swoich mieszkań i domów. Jeśliby jakaś rodzina chciała przyjąć na jeden dzień ikonę do swojego mieszkania i domu prosimy o zgłaszanie tego w zakrystii.

W Nietkowie:

1. W kościele w Nietkowie znaleziono złoty pierścionek, do odbioru u p. Barbary Wrony.
  1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
  1. Komunikat ks. Bpa. …..