Ogłoszenia parafialne 16.06.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na nasz Parafialny Fundusz Remontowy.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa:

– w Czerwieńsku w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 17.30

– w Nietkowie w niedz. o po Mszy św. o godz. 9.00, i w środę o godz. 16.30.

3. We wtorek 18.06 obchodzimy uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej głównej Patronki naszej diecezji.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku w salce na plebani kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, rozpoczęcie o godz. 18.45. Bierzemy ze sobą Pismo św.

5. W piątek 21.06 zakończenie roku szkolnego. Dzieci, młodzież i nauczycieli zapraszamy na Mszę św., aby podziękować Panu Bogu za miniony rok i prosić o błogosław. na czas wakacji:

– w Czerwieńsku o godz. 8.00,

– w Nietkowie o godz. 8.30.

10 min przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

6. Organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Głogowa, Grodowca i Jakubowa w sobotę 29 czerwca. Koszt pielgrzymki ok. 130 zł. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

7. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Mateusz Marzec zam. w Pierzwinie i Klaudia Woźniak zam. w Czerwieńsku – zapowiedź 1.

8. Nasza parafia otrzymała na 2 tygodnie piękną ikonę św. Rodziny, którą można przyjąć do swoich mieszkań i domów, aby modlić się w intencji rodziny. Chętni do przyjęcia na jeden dzień ikonę do swojego mieszkania i domu prosimy o zgłaszanie w zakrystii.

9. Parom żyjącym bez ślubu kościelnego po rozwodzie polecamy zainteresowanie się rekolekcjom dla osób żyjących w związkach niesakramentalnym. Odbędą się w terminie: 29.06-05.07 w Koszalinie. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

10. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Gość Extra poświęcony wybranym wydarzeniom z Historii Kościoła.