Ogłoszenia parafialne 18.06.2023 r.

1. Dzisiaj uroczystość N M P z Rokitna – głównej patronki naszej diecezji.

2. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na nasz Parafialny Fundusz Remontowy.

3. Małżonków chcących pogłębiać swoją wiarę i wzrastać duchowo zapraszamy na spotkanie formacyjne i dzielenie się życiem – dzisiaj o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku. Można przyjść z dziećmi.

4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa:

– w Czerwieńsku w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 17.30,

– w Nietkowie w niedz. o po Mszy św. o godz. 9.00, w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku w salce przy plebani kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, rozpoczęcie o godz. 18.45. Bierzemy ze sobą Pismo św.

6. W piątek 23.06 zakończenie roku szkolnego, dzieci, młodzież i nauczycieli zapraszamy na Mszę św., aby podziękować Panu Bogu za miniony rok i prosić o błogosław. na czas wakacji:

– w Czerwieńsku o godz. 8.00,

– w Nietkowie o godz. 8.30.

10 min przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

7. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, zapraszamy na Mszę św. na godz. 8.00 w Czerwieńsku i o godz. 18.00 w Nietkowie. Jest to także Dzień Ojca.

8. Kolejny Wieczór Uwielbienia z towarzyszeniem scholii odbędzie się w Nietkowie w sobotę 24.06 o godz. 18.00 – Msza św. z urocz. Św. Jana Chrzciciela i po niej ok. 18.45 – Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Nietkowa i Lasek.

9. Młodzież oazową oraz uczestniczącą w tegorocznym spotkaniu w Lednicy zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 19.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

10. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Kornelia Zebel i Mateusz Zebel zam. w Czerwieńsku

Aleksandra Sarnowska zam. w Zielonej Górze i Karol Wasilewski zam. w Nietkowie

Łukasz Nahorski zam. w Czerwieńsku i Roksana Czerniec zam. w Zagórzu.

11. Pielgrzymka rowerowa z Czerwieńska do Częstochowy na Jasną Górę planowana jest w dniach od 31.07 do 4.08. Zapraszamy chętnych do udziału. Zapisy u ks. Proboszcza.

12. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski