Ogłoszenia parafialne 23.06.2024 r.

1. Zeszłej niedzieli podczas zbiórki na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano: w Czerwieńsku – 2209 zł; w Nietkowie – 1556 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa:

– w Czerwieńsku w niedzielę o godz. 18.30, w dni powszednie o godz. 17.30

– w Nietkowie w niedz. o po Mszy św. o godz. 9.00, i w środę o godz. 16.30.

3. Jutro w poniedziałek Narodzenie św. Jana Chrzciciela – uroczystość.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku w salce na plebani spotkanie modlitewne, na które zapraszamy szczególnie uczestników Kursu Alpha, ale nie tylko.

5. W sobotę Św. Apostołów Piotra i Pawła – uroczystość.

6. Także w sobotę 29.06 jednodniowa parafialna pielgrzymka do Głogowa, Grodowca i Jakubowa. Wyjazd autokaru o godz. 8.00 przy plebanii w Czerwieńsku. Są jeszcze wolne miejsca i można się zapisać. Ulotki z informacją o pielgrzymce na stoliku z prasą katolicką.

7. Organizowane są rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Odbędą się one dniach 29.06 – 05.07 br. w Koszalinie. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.

8. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Mateusz Marzec zam. w Pierzwinie i Klaudia Woźniak zam. w Czerwieńsku

Robin Andrzej Kuczak zam. w Nietkowie i Angelika Julia Matuszak zam. w Zielonej Górze.

8. Jest możliwość przyjęcia do swojego domu na jeden dzień pięknej ikony św. Rodziny – dobra okazja do wspólnej rodzinnej modlitwy. Chętnych prosimy o zgłaszanie w zakrystii.

9. W dniach 2-12 lipca br. odbędzie się 41. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników z Klenicy na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

10. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Gość Extra poświęcony wybranym wydarzeniom z Historii Kościoła.