Ogłoszenia parafialne 25.06.2023 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano:

– w Czerwieńsku – 1961 zł,

– w Nietkowie – 1422 zł.

Serdecznie dziękujemy za ofiary, Bóg zapłać.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do końca czerwca, czyli do piątku:

– w Czerwieńsku dzisiaj w niedzielę o godz. 18.30 i w dni powszednie do piątku o godz. 17.30,

– w Nietkowie dzisiaj, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i w środę przed Mszą o 16.30.

3. W czwartek 29.06 obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca z tego dnia przeznaczona jest na wsparcie działalności papieża Franciszka i Stolicy Apostolskiej.

Msza św. z uroczystości:

– w Czerwieńsku w czwartek o godz. 18.00, a

– w Nietkowie – we środę o 17.00.

4. W czasie wakacji w miesiącach lipcu i sierpniu przechodzimy na wakacyjny porządek nabożeństw. Znaczy to, że od soboty 1.lipca:

w Czerwieńsku Msze św. będą: w niedzielę o godz. 7.30, 10.30 i 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 12.00), a także nie będzie Mszy św. porannych we wtorek i sobotę,

w Nietkowie Msze św. niedzielne będą w sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 13.30), pozostaje natomiast Msza św. we środy o godz. 17.00.

5. Pielgrzymka rowerowa z Czerwieńska do Częstochowy na Jasną Górę planowana jest w dniach od 31.07 do 4.08. Chętne do udziału osoby prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

6. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Karol Wasilewski zam. w Nietkowie i Aleksandra Sarnowska zam. w Zielonej Górze – zap.3

Łukasz Nahorski zam. w Czerwieńsku i Roksana Czerniec zam. w Zagórzu – zap. 2

Patryk Domagała zam. w Laskach i Julita Zawadzka zam. w Ciemnicach – zap. 1

Paweł Karbownik i Paulina Strzelczyk zam. w Czerwieńsku – zap. 1.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość Niedzielny.