Ogłoszenia parafialne 07.07.2024 r.

1. Przypominamy, że w czasie wakacji w miesiącach lipcu i sierpniu przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św.. Znaczy to, że:

w Czerwieńsku – Msze św. odprawiane są: w niedzielę o godz. 7.30, 10.30 i 19.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.00), a także nie ma Mszy św. porannych we wtorek i sobotę,

w Nietkowie – Msze św. niedzielne odprawiane są w sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00 (nie ma Mszy św. o godz. 13.30), pozostaje natomiast Msza św. we środy o godz. 17.00.

2. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku w salce przy plebanii odbędzie się spotkanie grupy modlitewnej. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy noszą w sobie pragnienie głębszej modlitwy i dzielenia się wiarą, aby ją umocnić.

3. W sobotę 13.07 kolejna piesza pielgrzymka z Czerwieńska do Łężycy na nabożeństwo fatimskie, wyruszamy o godz. 17.30 spod plebanii w Czerwieńsku. Zapraszamy do udziału.

4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy 24 i 25 sierpnia prosimy o potwierdzenie udziału i wpłatę należności.

5. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Mateusz Marzec zam. w Pierzwinie i Klaudia Woźniak zam. w Czerwieńsku

Robin Andrzej Kuczak zam. w Nietkowie i Angelika Julia Matuszak zam. w Zielonej Górze.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.