Ogłoszenia parafialne 9.07.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki na pomoc dla rodziny z Nietkowa, której zarwał się dach w domu. Bóg zapłać za ofiary.

2. Przypominamy, że w czasie wakacji w miesiącach lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. Znaczy to, że:

– w Czerwieńsku Msze św. są: w niedzielę o godz. 7.30, 10.30 i 19.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.00); Mszy św. w dni powszednie codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.00,

– w Nietkowie Msze św. niedzielne są w sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00 (nie ma Mszy św. o godz. 13.30); w tygodniu Msze św. we środę o godz. 17.00.

3. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Benedykta – patrona Europy. Przed Mszą św. w Czerwieńsku nabożeństwo do św. Wojciecha.

4. W czwartek 13.07 kolejna piesza pielgrzymka z Czerwieńska do Łężycy na nabożeństwo fatimskie, zapraszamy do udziału. Zbiórka pielgrzymów o godz. 17.15 przy plebani w Czerwieńsku

5. Pielgrzymka rowerowa z Czerwieńska do Częstochowy na Jasną Górę planowana jest w dniach od 31.07 do 4.08. Chętne do udziału osoby prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

6. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Patryk Domagała zam. w Laskach i Julita Zawadzka zam. w Ciemnicach – zap. 3

Paweł Karbownik i Paulina Strzelczyk zam. w Czerwieńsku – zap. 3.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.