Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11.08.2024

1. We wtorek rocznica sakry biskupiej ks. bpa Adriana Puta – pamiętajmy o modlitwie.

2. We wtorek 13.08 kolejna piesza pielgrzymka do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Wymarsz osób chętnych o godz. 17.30 spod plebani w Czerwieńsku. W Łężycy o godz. 19.00 – Msza św., potem różaniec i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

3. W czwartek 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest obowiązek uczestniczenia we Mszy św. W naszej parafii Msze św.:

– w Czerwieńsku: o godz. 7.30, 10.30 i 19.00

– w Nietkowie – w środę o godz. 17.00 i w czwartek o godz. 9.00.

W trakcie Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Taca z uroczystości przeznaczona na wsparcie ubogich parafii.

4. W piątek 16.08. dzień imienin bpa Stefana Regmunta, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. Nasze Dożynki Gminne odbędą się w sobotę 17 sierpnia w Laskach. Rozpoczną się Mszą św. polową na boisku w Laskach o godz. 13.30. Po Mszy św. przemarsz korowodu z boiska do parku. W programie m. in.: Turniej Sołectw, występy zespołów śpiewaczych i potańcówka.

6. W przyszłą niedzielę na Mszach św.: w Nietkowie – o godz. 9.00 i w Czerwieńsku – o godz. 10.30 pożegnanie ks. Mariusza, który odchodzi z naszej parafii, aby posługiwać w parafii Kargowa.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.