Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11.07.2021 r.

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu przechodzimy na wakacyjny porządek nabożeństw:

– w Czerwieńsku Msze św. w niedzielę będą o godz.: 7.30, 10.30 i 19.00, nie będzie Mszy św. o 12.00, w dni powszednie Msza św. o godz. 18.00

– w Nietkowie niedzielna Msza św. będzie: w sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00 (nie ma Mszy św. o godz. 13.30); w dni powszednie: w środę o godz. 17.00 i w I-szy pt. m-ca o godz. 17.00).

2. We wtorek 13 lipca odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka z Czerwieńska do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Zbiórka uczestników o godz. 17.15 przy plebani w Czerwieńsku. W Łężycy weźmiemy udział we Mszy św. o godz. 19.00 po niej nabożeństwo fatimskie.

3. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

4. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwę osobistą nawet na krótką chwilę. Jednocześnie zachęcamy Parafian do ofiarowania dłuższej adoracji: półgodzinnej lub godzinnej w wybranym przez siebie dniu i godzinie w tygodniu w int. o ożywienie wiary oraz planowanych misji parafialnych. Tych, którzy się na to zdecydują prosimy o wpisanie się do zeszytu adoracji, który jest w kościele.

5. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Proboszcz

Ks. Dariusz Orłowski