Ogłoszenia parafialne 16.07.2023 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce na pomoc rodzinie z Nietkowa w remoncie zarwanego dachu zebrano kwotę 4050 zł: w Nietkowie – 1350 zł, w Czerwieńsku – 2700 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Przypominamy, że w czasie wakacji w miesiącach lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. Znaczy to, że:

w Czerwieńsku Msze św. są: w niedzielę o godz. 7.30, 10.30 i 19.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.00); Mszy św. w dni powszednie codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.00,

w Nietkowie Msze św. niedzielne są w sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00 (nie ma Mszy św. o godz. 13.30); w tygodniu Msze św. we środę o godz. 17.00.

3. We wtorek przed Mszą św. w Czerwieńsku nowenna do św. Wojciecha.

4. W sobotę o godz. 15.30 w Nietkowie odbędzie się Msza św. ślubna: Jerzego Bowej i Joanny Stekli.

5. Uczestników Kręgu Biblijnego zapraszamy na wakacyjne spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 23.07 o godz. 17.00 w ogrodzie za plebanią w Czerwieńsku. Spotkanie ma charakter otwarty i każdy z Parafian może się przyłączyć.

6. Pragniemy z radością poinformować, że w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków projekt złożony przez naszą gminę na remont organów w kościele w Czerwieńsku został pozytywnie rozpatrzony poprzez przyznanie dotacji w wys. 521 tys. zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie. Jest więc perspektywa, że organy w kościele w Czerwieńsku zagrają nie w tak odległym czasie.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.