Ogłoszenia parafialne 21.07.2024 r.

1. Przypominamy, że w czasie wakacji w niedzielę w Czerwieńsku nie ma Mszy św. o g. 12.00, a w Nietkowie – nie mam Mszy św. o g. 13.30, jest natomiast Msza św. w sobotę o g. 17.00.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 w Czerwieńsku przy wiacie za plebanią odbędzie się wakacyjne spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszamy nie tylko uczestników Kręgu biblijnego, ale każdego chętnego. Można przyjść z rodzinami. Będzie grill i quiz biblijny z nagrodami.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Marię Magdalenę; we wtorek – św. Brygidę; w czwartek – św. Jakuba Apostoła.

4. W czwartek 25.07 z racji wspomnienia św. Krzysztofa po mszy św. wieczornej w Czerwieńsku odbędzie się błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Takie błogosławieństwo w Nietkowie odbędzie się we środę po Mszy św. Można więc przyjechać swoim pojazdem.

5. Także w czwartek po Mszy św. w Czerwieńsku w salce przy plebani odbędzie się spotkanie modlitewne grupy charyzmatycznej. Początek o g. 18.45, zapraszamy do udziału.

6. W sobotę 27.07 po Mszy św. wieczornej w kościele w Czerwieńsku odbędzie się Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Rozpoczęcie o godz. 19.00.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.