Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21.08.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce do puszek na pomoc pogorzelcom z Czerwieńska w naszej parafii zebrano: w Czerwieńsku – 1960,5 zł; w Nietkowie – 714 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom. Łącznie Caritas parafialna przekazała na pomoc poszkodowanym 3 tys. zł.

2. Jutro 22 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Upamiętniający Ofiary Aktów Przemocy ze Względu na Religię lub Wyznanie. Pamiętajmy w modlitwie o prześladowanych ze względu na wiarę.

3. W piątek 26 sierpnia uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. Msze św.

– w Nietkowie o godz. 17.00

– w Czerwieńsku o godz. 18.00.

4. W sobotę 27 sierpnia wyrusza z naszej parafii 2-dniowa pielgrzymka autokarowa do Wambierzyc. Autokar podjedzie po pielgrzymów w sobotę:

– w Laskach o godz. 5.20 przy krzyżu,

– w Nietkowie o godz. 5.30 przy kościele,

– w Czerwieńsku o godz. 5.45 na parkingu za plebanią na ul. Polnej.

5. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Bartosz Kruk zam. w Laskach i Kamila Grobelna zam. w Drzonowie,

Mateusz Kita zam. w Zielonej Górze Raculi i Karolina Siwińska zam. w Czerwieńsku.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.