Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25.08.2024

1. Jutro w poniedziałek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej zapraszamy na Msze św.

– w Nietkowie o godz. 17.00

– w Czerwieńsku o godz. 18.00

2. Do wtorku 27.08 do godz. 14.30 zbiórka elektrośmieci, z której dochód jest przeznaczony na wsparcie polskich misjonarzy. Jeżeli więc mamy w domu jakiś niepotrzebny i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można go dostarczyć na plebanię i zostawić przy bramie wjazdowej. Szczegóły zbiórki na ulotkach dostępnych przy wyjściu z kościoła.

3. Od przyszłej niedzieli 1 września przechodzimy na zwykły porządek Mszy św. niedzielnych:

– w Czerwieńsku Msze św. niedzielne o godz. 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00,

– w Nietkowie Msze św. niedzielne o godz. 9.00 i 13.30 (nie będzie Mszy św. w sob. o 17.00).

4. W piątek 30 sierpnia o godz. 12.40 w kaplicy w starej części cmentarza komunalnego w Zielonej Górze odbędzie się pochówek dzieci zmarłych przed urodzeniem. Zapraszamy do uczestnictwa w ceremonii wszystkie osoby, które doświadczyły straty swojego dziecka i chciałyby duchowo złożyć je w naszym grobowcu. W dniu pogrzebu o godz. 19.00 w kaplicy hospicjum przy parafii św. Józefa odbędzie się Msza św. w intencji rodzin dotkniętych stratą.

5. W przyszłą niedzielę oficjalnie powitamy w naszej parafii nowego wikariusza ks. Tomasza Szulca.

6. W przyszłą niedzielę 1.09 w Rokitnie diecezjalne świętowanie 50-lecia Ruchu Światło-Życie. Msza św. jubileuszowa o godz. 12.00. Zapraszamy byłych i aktualnych oazowiczów.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.